Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатець рвався віддати голос завчасно

26 жовтня 2014 р., 11:20

Чоловік вимагав відкрити дільницю за годину до початку роботи

У Микулівцях на Закарпатті виборець “штурмував” дільницю, щоб проголосувати на годину раніше, бо поспішав на роботу.

“Виборча дільниця №210328, що в Микулівцях відкрила вчасно, жодних порушень не зафіксовано, - повідомив член комісії Богдан Магданос. – Члени комісій прибули на місце ще до сьомої ранку. Та о 7.00 до сільського клубу, у будівлі якого розташована дільниця намагався увійти виборець. Можливо виборець забув перевести годинника. Та чоловік наполягав, що повинен проголосувати о 7.00, бо він поспішає на роботу, пізніше -- не зможе з’явитися на дільницю. Але голова комісії -- не погодився. О 7.15 – розпочали засідання комісії, відкрили сейф та дістали усі бюлетені. О 8.00 – відкрилися двері дільниці для виборців. А першим на дільниці – проголосував один з членів комісії. Кількість виборців, зареєстрованих на дільниці, - 191, з них 2 голосуватимуть вдома, зокрема, й найстарший виборець -- Сливка Анна 1921 року народження. “Відкріпників” – не маємо. Отримали 200 бюлетенів, тож вистачить на всіх ”.

На території одномандатного виборчого округу №69 з центром у м. Мукачево розташовано 133 дільниці. Інформацію про те, чи усі дільниці відкрилися вчасно, в ОВК №69 надати відмовилися. Найвіддаленіші дільниці округу – на території Іршавського району. Наразі на всіх дільницях спостерігається вкрай низька явка виборців. Приміром, на дільниці №210686, що розташована в приміщенні ЗОШ №3, окрім членів комісії в залі для голосування – перебувало лише двоє виборців, а проголосувало усього 7 людей. Досить низьку активність виборців пояснюють тим, що більшість людей у неділю спочатку пішло до церкви. Найбільшу явку виборців очікують з другої половині дня. Загалом на території округу прогнозують явку виборців – понад 55-60 відсотків.

Повідомили в Ужгородському прес-клубі

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp