Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Санкції проти Росії можуть негативно вплинути на економіку країни

21 березня 2014 р., 12:33

Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле не відкидає, що санкції проти Росії у зв'язку із ситуацією в Україні можуть негативно вплинути на розвиток світової економіки.

«Санкції проти РФ можуть негативно позначитися на світовій економіці, і цього не можна відкидати. Проте ми робимо все для того, щоб негативні наслідки для світової економіки не настали», - цитує главу Мінфіну Німеччини газета Stuttgarter Zeitung.

Шойбле зазначив, що фінансову допомогу Києву надаватимуть такі європейські інститути, як Європейський інвестиційний банк. Крім того, кошти виділятимуться також з бюджету Євросоюзу.

Але з точки зору глави Мінфіну Німеччини, українські політики повинні зробити все, щоб ця допомога була доцільною.

Крім того, Шойбле наголосив, що Євросоюз продовжує вести переговори з Росією.

«Немає особливого сенсу спекулювати щодо всіх можливих загострень (ситуації)», - додав міністр.

У четвер, 17 березня, ЄС оприлюднив список санкцій щодо низки офіційних осіб Росії і Криму. Брюссель збільшив цей перелік з 21 до 33 осіб. Зазначеним у списках особам на півроку заборонено в'їзд до ЄС. Крім того, Євросоюз має намір заморозити їхні рахунки, якщо такі виявляться в європейських банках. Аналогічні заходи вжили і США.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com