Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Завершення підрахунку голосів на 68 ОВК очікують завтра зранку

27 жовтня 2014 р., 18:18

Також чекають на результати слідчої перевірки можливого факту підкупу виборців в Ужгороді.

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Закарпатського представництва Громадянської мережі ОПОРА, на якій було підбито підсумки виборчої кампанія на Закарпатті та, зокрема, Дня виборів. 

Володимир Феськов, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області розповів про типові порушення у день виборів, про роботу ОПОРИ в день виборів та паралельний підрахунок голосів. 

За словами Володимира Феськова, голосування в області пройшло загалом спокійно без надзвичайних ситуацій. ОПОРА отримала результати паралельного підрахунку голосів, який проводили спостерігачі організації у день виборів в Україні. «Похибка цих результатів складає до 1,9% це ті приблизно результати, які будуть опубліковані ЦВК, - зазначив Володимир Феськов. - Уцілому, як і більшість екзит-полів, до ВР проходять такі політичні сили: Народний Фронт, Блок Порошенка, Самопоміч, Опозиційний блок, Радикальна партія та Батьківщина. Паралельний підрахунок вівся на 1477 дільницях, ми спираємося на фактичні результати, виходячи з протоколів, а також на якісні результати, про які нас повідомляли короткотермінові спостерігачі». 

За словами В.Феськова, на цей час дві ОВК (No71 та 72) передали всі протоколи у ЦВК. Ще на одну ОВК No73 ЦВК повернуло протоколи на певні уточнення. На ОВКNo 69 є 11 протоколів, відправлених на уточнення і 1 дільниця, яка ще не доїхала, щоб здати бюлетені. Сьогодні до вечора швидше за все там будуть встановлені результати. Завтра на ранок очікують і завершення підрахунку на ОВК No68. 

Стосовно дня голосування, то ОПОРА зафіксувала одне суттєве порушення у с.Репинне на Міжгірщині (заповнення документації протоколу про підсумок голосування поза засіданням у час, коли відбувалося голосування на дільниці) та традиційні порушення (видача бюлетенів без документів тощо). «На ДВК No210725 зафіксовано також особу, яка знаходилася на дільниці і вела себе підозріло. Згідно з інформацією працівників міліції у неї був список прізвищ імен, які зараз встановлює слідство. Якщо буде підтверджено, що ця особа має відношення до певних методів фальшування, будемо мати прецедент, коли особа буде притягуватися до відповідальності», - сказав В.Феськов. Він також додав, що зафіксовані у день голосування порушення не ставлять під сумнів результати виборів.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp