Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Найближчі роки Ужгород буде у рекламі

7 листопада 2014 р., 11:22

Таке рішення прийняли міські депутати.

За відповідний проект рішення на сьогоднішньому засіданні сесії Ужгородської міської ради проголосувало 32 депутати.

Суть проекту полягала у наданні операторам зовнішньої реклами, що працюють в Ужгороді, дозволів на роботу на наступні 5 років. Голос Карпат уже писав про конфлікт, який виник навколо цього питання, оскільки частина депутатів міськради, в тому числі і в.о. голови Віктор Щадей, пропонували надати дозволи на розміщення реклами всього на один рік (замість передбачених законом 5-ти років).

«Місто не повинно втрачати можливість впливати на стан із рекламою в місті. Дозвіл на рік – це можливість для міста впливати на ситуацію. Бо як показує досвід, якщо дозвіл наданий, розірвати його потім практично нереально», - зауважив Щадей і запропонував депутатам відправити проект рішення на доопрацювання та змінити в ньому термін оренди саме на один рік.

Натомість депутат Юрій Бєляков став на захист операторів реклами, звернувши увагу своїх колег на той факт, що вітчизняне законодавство прямо прописує надання дозволів для розміщення зовнішньої реклами виключно терміном на 5 років:

«Якщо ми зараз підтримаємо пропозицію і надамо дозволи тільки на один рік, ми прямо порушимо закон», - заявив Бєляков.

Усі крапки над «і» розставило голосування: депутати підтримали проект рішення та надали операторам зовнішньої реклами дозволи на роботу ще на 5 років.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp