Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Єдиний Центр сам не знає, чого і кого хоче

8 листопада 2014 р., 17:50

Сергій Федака прокоментував баталії навколо крісла мера Ужгород

Закарпатський історик та політолог Сергій Федака прокоментував інтернет-виданню ”Панорама Мукачева” останні події в Ужгородській міськраді.

“Є декілька причин того, чому події в міській раді розвиваються так бурхливо. Однією з них є давня історія з позовом Віктора Погорєлова щодо його звільнення з посади мера Ужгорода. Саме через це обласний центр і не обрав свого керівника”, – зазначив експерт.

Політичний оглядач також звернув увагу і на процеси всередині міськради. “На мою думку, відставка Щадея і одноденне перебування Семаля у кріслі секретаря свідчать про підкилимні торги між фракціями за посади чи навіть за землі. Адже земельне питання теж додало гостроти у ситуації, що склалась останніми днями в Ужгороді”, – мовив Сергій Федака.

Читайте також:
Хто найбільше заробляє в Ужгородській міськраді

Не оминув увагою він і фракцію “Єдиний Центр”, яка є головною дійовою особою у конфлікті. “Віталій Семаль був компромісною особою, яка була вигідна майже усім фракціям міськради. Та його сьогоднішня заява є свідченням того, що у “Єдиному Центрі” не можуть узгодити, хто має керувати обласним центром”, – розповів історик.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com