Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді відбудеться міжнародна бізнес-зустріч

10 листопада 2014 р., 20:34

Закарпатська торгово-промислова палата організовує міжнародну бізнес-зустріч за участю підприємців із Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії, Румунії, Австрії та України

Відбудеться вона в Ужгороді 20 листопада в рамках спільного проекту "Розвиток регіональної співпраці та сприяння економічній інтеграції" за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. 

Тематика зустрічі: 

Будівництво – проекти і технології. 
Будівельна техніка і матеріали. 
Обладнання сантехнічне, опалювальне, вентиляційне, освітлювальне. 
Предмети інтер'єру житлових та офісних приміщень. 
Будівельна хімія. 
Столярні вироби. 

Для досягнення максимального презентаційного ефекту додатково пропонується розміщення ілюстрованої реклами підприємства, товарів чи послуг на сторінках офіційного каталогу бізнес-зустрічі, а також облаштування індивідуальної виставкової експозиції. 

Бізнес-зустріч проходитиме в готельно-туристичному комплексі "Інтурист-Закарпаття" за адресою: м. Ужгород, пл. Кирила і Мефодія, 5. Початок о 10 год. 

Детальну інформацію можна отримати в Закарпатській торгово-промисловій палаті за тел.: (0312) 66-94-62, 66-94-50, 66-94-66.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com