Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття плекає делікатеси

15 листопада 2014 р., 12:00

Тут ростуть рідкісні гриби.

Мова йде про трюфелі, які ще називають "зем'яним серцем".
Ці делікатеси належать до тих рідкісних сезонних продуктів, якими можна поласувати тільки в короткий проміжок часу раз на рік. Але це не головна причина високої вартості унікальних грибів.Трюфелі зароджуються й виростають завдяки симбіотичному зв'язку з деревами, коріння яких вони чіпляються. Від дерева вони черпають воду і поживні речовини. Тому хороші трюфелі можуть з'явитися тільки у здорових дерев.Урожай трюфелів може сильно відрізнятися від року в рік. Безумовно найкращі трюфелі завжди будуть мати високу ціну, але в роки поганого врожаю ціна може злетіти вдвічі, а то й утричі.Висока вартість цих грибів обумовлена специфікою умов для їхнього росту, методом їхнього збирання, зберігання і звичайно ж витонченим смаком і ароматом.

Збір трюфелів - складний процес, що вимагає підвищеної акуратності і тривалої підготовки. Трюфелі ростуть по одному, кожен клуб розташований окремо і повинен бути вилучений з кореня дерева так, щоб не пошкодити його. Шукають місця і земляними грибами свині, чутливі до їхнього запаху. Також для цього використовують спеціально навчених собак.

Підготовка тварин до такого заняття займає значний час, оскільки вони повинні не просто знайти місце, а й акуратно викопати цінні гриби, не пошкодивши їх і корінь дерева.У трюфелів дуже короткий термін придатності, тому, щоб оцінити унікальність смаку, їх варто пробувати свіжими. Через це в сезон трюфелі розкуповуються досить швидко, ресторани часто навіть вступають в гонку за найсвіжішими грибами, а поціновувачі з'їжджаються в цей час до Італії чи Франції, щоб якнайшвидше насолодитися рідкісним локальним делікатесом.Деякі екземпляри продають за допомоги аукціонів. Так, наприклад, власник нью-йоркського ресторану Франческо Джіамбеллі заплатив 41 тисячу доларів США за гігантський трюфель вагою 1 кілограм. А на аукціоні в Макао, автономній території Китаю, білий трюфель вагою 1,5 кг купив власник місцевої мережі казино Стенлі Хо за $330 тис.

Однак на Закарпатті трюфелі не популярні серед мешканців. Голова села Лохова Петро Куцкір розповідає, що постійно їх зустрічає на Мукачівщині, але не бере. "Так, знаю два місця в нашому Рущанському лісі, де вони постійно ростуть. Кажуть, їх шукають за допомогою свиней. Але є ще один орієнтир: над місцем, де в землі росте трюфель, рояться специфічні жовті мухи. Стовпом стоять! Але я того гриба не взяв: вдома ми таке не готуємо, наші ресторани за нього тисячу доларів не дадуть. От і залишив мухам. Хай ласують! Потім повернувся спеціально подивитися. Вони виїли гриб, залишилась тільки стінка – як літровий циліндричний дзбанок. У сусідньому Лавоцькому лісі декілька разів теж бачив пару таких місцин із стовпом жовтих мух", - розповідає Мукачево.Net закарпатський грибник. Однак є деякі приватні підприємці, які пропонують трюфелі Закарпаття для продажу. Є такі в Мукачеві (ПП Молнар І.М.) та Сваляві (ПП Мургаш М. М.). Ціна білого трюфеля від 3500 гривень за кілограм. Однак продати ці гриби в Україні досить складно. 

Ростуть вони у дубових, дубово-грабових лісах, або у розріджених лісових насадженнях на вапнякових ґрунтах. Найчастіше поодинці або групами з 2-7 плодових тіл на глибині до 30 сантиметрів. Слід зазначити, що трюфель їстівний занесено до Червоної Книги України як зникаючий.

Тячів 

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com