Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Скільки коштуватимуть нові лікувальні шахти у краї?

17 листопада 2014 р., 13:40

Солерудники хочуть відновити.

Як повідомив на засіданні 23 позачергової сесії голова Тячівської райради Михайло Данилюк, до районної ради надійшов лист від ТОВ «Палсір» з проханням дати згоду на виділення земельної ділянки у смт Солотвино – для будівництва солевидобувної шахти та створення реабілітаційного центру.

– Оскільки це позачергова сесія, сьогодні ми цей лист не розглядаємо. Але на наступній сесії, після того, як таку можливість вивчить відповідна депутатська комісія, ми винесемо це питання на обговорення, – сказав Михайло Данилюк.

Тим часом керівництво ДП «Солотвинський солерудник» направило листа до районної влади з проханням звернутись до Президента України, Уряду та Верховної Ради України, щоби передбачити на 2015 рік 62 мільйони гривень на консервацію солерудника. Депутати більшістю голосів проголосували за таке звернення. Однак з пропозицією депутата Сергія Рабаджі просити Уряд переглянути державну програму консервації і прийняти нову – про відновлення роботи солерудника.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com