Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Василь Губаль просить закарпатців відзначати зимові свята не так, як зазвичай

25 листопада 2014 р., 13:30

І "бути скромнішими"під час святкувань.

Василь Губаль закликає закарпатців під час зимових свят звернути основну увагу на дітей та утриматися від гучних відзначень з феєрверками

Голова ОДА запросив закарпатців «бути скромнішими» під час відзначення різдвяно-новорічних свят.

«Ми всі любимо свята. Нам усім вони потрібні. Можливо, зараз навіть по-особливому – через ту напругу, яку в зв’язку із ситуацією в державі відчуває кожен із нас. Але водночас, у пору, коли наближаємося до періоду зимових свят, хочу звернутися до вас, шановні закарпатці, з проханням. А саме – закликаю уникнути у святкуваннях надмірностей й передовсім – гучних феєрверків» - звертається до краян Василь Губаль.

Він каже: «Звісно, допомагати фронту чи ні – особиста справа кожного. Я безмежно вдячний волонтерам й усім небайдужим за все, що вони роблять. І водночас розумію краян, які живуть у звичному ритмі. Врешті, саме для цього – щоби тут, на рідній землі, відчувався мир і спокій - і воюють наші хлопці. Але усе ж прошу вас розглянути можливість зробити святкування Нового року менш гучним, ніж зазвичай, дещо скромнішим. Також при можливості – визначитися, чи не варто обійтися без феєрверку. В Україні загалом і на території області зокрема перебуває чимало людей у жалобі. Також тут є ті, хто нещодавно повернувся із зони АТО, де перебували під артилерійськими обстрілами… Мабуть, варто врахувати почуття цих людей".

Василь Губаль переконаний: святковий настрій залежить в першу чергу від компанії, а не від вартості новорічного столу та яскравості і кількості залпів феєрверку.

Та наголошує: "Утім, усе – на ваш розсуд. Як влаштовувати свято – вирішувати лише самим закарпатцям і я тільки пропоную подумати і над цим аспектом. Але від імені обласної влади я звернуся до представників місцевого самоврядування, у тому числі міськради Ужгорода з пропозицією обмежити новорічні салюти. Краще ці кошти витратити на допомогу учасникам АТО – наприклад, і на святкові для них подарунки. Варто розуміти – чим більше ми підтримуватимемо наших захисників, тим швидше це все завершиться й відтак ми зможемо якнайгучніше святкувати – в мирній і щасливій Україні".

"А от що точно не потребує дискусії – це те, що перша й основна увага під час усього різдвяно-новорічного періоду має бути віддана дітям. Вони мають відчути свято вповні. І я також закликаю установи й організації, колективи краю не обділити теплом діток, які найбільше потребують турботи – з соціально незахищених верств, і знайти можливість привітати їх подарунками, а передовсім увагою" – акцентує голова ОДА.

"Так склалося, що наприкінці року ми підбиваємо певні підсумки та думаємо про плани на майбутнє. Зараз наше серце неспокійне. Й лише згуртувавшись, об’єднавши і думки, і зусилля, ми можемо вистояти і перемогти. Певно, багато хто і загадає саме це бажання під час свят. А щоби воно здійснилося – маємо зібратися, можливо, і відмовити собі в чомусь, і підтримати тих, кому зараз складніше. Тримаймося!" – сказав Василь Губаль.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com