Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття займає передові позиції у виділенні землі для учасників АТО

25 листопада 2014 р., 21:05

у краї зреєстрували 591 заяву від бійців

Як повідомляє „Економічна правда” з посиланням на прес-службу Державного агентства земельних ресурсів, Закарпаття – серед лідерів із видачі земельних ділянок учасникам АТО.

Всього в області зареєстровано 591 заяву від закарпатських учасників бойових дій на сході України, по 293 з яких вже прийнято рішення щодо видачі земельних ділянок. Інші заяви знаходяться на розгляді і вже найближчим часом по них буде прийнято позитивне рішення.

Голова облдержадміністрації Василь Губаль тримає це питання на контролі. У координації в цій справі також залучений Комітет допомоги солдатським матерям, дружинам і учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації.

Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав у відповідний територіальний орган Держземагентства заяву та документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції.


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com