Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Найкращий відпочинок для дітей організовують на Закарпатті, - Федерація профспілок України

28 листопада 2014 р., 20:49

Кількість дітей відпочивальників тут збільшується кожного року. Такий результат по Україні є ще тільки в одної області

Президія Федерації профспілок України підбила підсумки Всеукраїнського огляду роботи профспілок на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році.

За показниками цієї роботи відзначено, що лише у двох областях – Закарпатській і Миколаївській збільшено проти минулого року кількість дітей, оздоровлених з організаційно-фінансовою участю профспілок. Однією з найнижчих в Україні у нас була і вартість дитячої путівки терміном на 21 день. У номінації «Кращий заклад оздоровлення та відпочинку дітей» Федерація профспілок України відзначила дитячий оздоровчий заклад «Вогник» обкому профспілки працівників держустанов (голова Марія Петечук) та літній оздоровчий табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей, організаторами якого є управління культури облдержадміністрації (начальник Юрій Глеба) та обком профспілки працівників культури (голова Наталія Товтин).

За підсумками Всеукраїнського огляду почесними грамотами та подяками голови ФПУ нагороджено кращих організаторів оздоровчої роботи нашого краю.

Сергій БАРАНЧИКОВ


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com