Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатська вузьколійка змінила розклад

1 грудня 2014 р., 10:00

Тепер потяги їздитимуть ще рідше

Відтепер і не відомо до яких пір вузькоколійкою ходитиме потяг тільки тричі на тиждень.

Минулого четверга вузькоколійний потяг прибув на ст.Виноградів за розкладом - в цей день поряд вирує базар, на який зазвичай виствляють свій крам жителі навколишніх сіл - Оленшник, Чорний Потік , Шаланки... Але повернутися додому жителі цих сіл вже не змогли - потяг не поїхав. Причиною стала поломка локомотиву, і сталося так, що усунути неполадку майстрів на вузькоколійній залізниці вже нема кому.

Потяг простояв на залізничній станції "Виноградів" до п'ятниці вечора, 28 листопада, і тільки після того, як з депо "Берегово" приїхав допоміжний локомотив, його також доправили на ремонт.

Чотири дні підряд сполучення з селами Виноградівського району, де проживає більше 10 000 жителів - нема. Автобусного сполучення якісного теж ніхто не забезпечив. З слів працівників станції "Виноградів", керівництво прийняло рішення обмежити рух вузькоколійного потягу трьома днями в тижні - четверг, неділя та понеділок.

До цього часу потяг обслуговував пасажирів щодня - курсувало три пари потягів. Щоправда, в розкладі Укрзалізниці значиться чотири пари потягів - один з яких до станції "Іршава".

У тривозі також машиністи локомотивів - в зимовий час обслуговування локомотивів з перервами потребує додаткових затрат.

Іван Романчук, для Мукачево.Net


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com