Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Відновити неможливо закинути - Закарпатська ОДА та Укрзалізниця переставляють "кому" у справі "Анці Кушницької"

2 грудня 2014 р., 17:52

Влада області намагається переконати у необхідності інвестування у стареньку залізницю

Вузькоколійна залізниця, потяг якої курсує Виноградівським та Іршавським районами, є важливою для краян – наголошує обласна влада Закарпаття. І тому просить "Укрзалізницю" розглянути перспективи діяльності та з'ясувати можливості для відновлення рейсів вузькоколійки – спільно із керівництвом області, закарпатськими фахівцями. 

Наразі щоденні рейси на Боржавській вузькоколійці були припинені й це незручно для мешканців району, які роками користуються послугами потяга, відомого в народі як "Анця Кушницька". 

Василь Губаль, який спрямовує відповідне звернення до "Укрзалізниці", акцентує: "Боржавська вузькоколійка - це залізниця, яка, попри те, що належить до так званих "малих", має велику й історичну, і соціальну функцію. Вона вже сто років є частиною життя закарпатців, і шкода її втратити". 

Зараз обласна рада вивчає можливості відродження Боржавської вузькоколійки і через грантові програми. До слова, ця залізниця має й певні туристичні перспективи як об’єкт матеріальної культури краю. А припинення рейсів не лише спричинює труднощі для населення закарпатської глибинки, а й може призвести до руйнування вузькоколійки, що зробить неможливим її відновлення. 

"Зупинити "Анцю Кушницьку" – це зараз найпростіший крок, набагато складніше буде її потім реанімувати. Тож прошу "Укрзалізницю" врахувати і це. І запрошуємо представників державної структури до діалогу - з тим, аби шукати можливості для подальшого функціонування "малої" залізниці, та розраховуємо на підтримку Закарпаття в цьому питанні" – каже Василь Губаль. 
Прес-служба Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com