Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські селяни небайдужі до тих, хто оберігає їхній спокій

15 грудня 2014 р., 20:02

В Углі збирають допомогу у зону АТО

В селі Угля, де трохи більше тижня тому поховали загиблого у зоні АТО бійця 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Олександра Шимона, всім селом збирають гуманітарну допомогу для військових цього підрозділу. Організували цю роботу рідні загиблого бійця, адже у складі 128-ї ОГПБ служить молодший брат Олександра Віталій.Сельчани кажуть, з усією душею відгукнулись на цей заклик, адже загибель односельця стала великою втратою і болем для всього села. Тому допомагають, чим можуть, усі – від малого до старого.Допомогу збирають у сільській раді, і в Углянській ЗОШ І-ІІІ ст., і в початковій школі. 

У коридорі сільської ради – чимало пакунків з теплим одягом, продуктами, овочами, домашньою консервацією та іншими необхідними речами. Усе це сельчани принесли буквально за кілька днів.Також багато речей та продуктів для бійців АТО учні та педагоги принесли до школи. Діти написали чимало теплих листів солдатам, підготували малюнки, обереги.Активну участь у зборі допомоги для військовиків взяли учнівський, батьківський та вчительський колективи початкової школи, які в рамках акції «Маленькі патріоти Углі – солдатам АТО» зібрали теплого одягу, засобів гігієни і харчів більш, ніж на 10 тисяч гривень. 

Також власноруч виготовили святкові обереги для військових.Цінний вантаж сельчани планують відправити до Дебальцева, як тільки визначаться з транспортом, адже допомоги зібрали дуже й дуже багато. Крім того, до углянців долучились і мешканці навколишніх сіл – Дулова, Колодна, Кричева, Чумалева та інших.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com