Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгород: Увагу до життя особливих дітей привернуть... світлинами

17 грудня 2014 р., 10:04

Ініціатором фотовиставки став Голова облради Володимир Чубірко.

Голова обласної ради Володимир Чубірко ініціює проект - виставку соціальної фотографії , яку буде відкрито наступного року в ПАДІЮНі. 

Автором робіт стане відомий фотограф ЕзраТобак, який вже працює над проектом. Головними героями фоторобіт будуть діти з дитячих будинків, інтернатних закладів, навчальних закладів для дітей з обмеженими можливостями. Загалом планується протягом трьох місяців створити більше півтори сотні фотографій вихованців майже 30 закладів з усіх куточків Закарпаття.

«Головна мета проекту – привернути увагу громадськості до цієї категорії дітей, до їх проблем, - розповідає ініціатор проекту Володимир Чубірко. - Завдяки світлинам ми зможемо побачити як живуть діти з вадами слуху та зору, з обмеженими можливостями. Щирий погляд на їх життя дозволить нам краще пізнати діток. Цим дітям ми маємо протягнути руку допомоги, закликаю до цього всіх небайдужих".

Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com