Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Срібна Земля Героїв не забуде

19 грудня 2014 р., 15:20

Влада зустрілася з митцями, аби обговорими ідеї.

В четвер з ініціативи голови облради Володимира Чубірка було проведено зустріч з митцями, щоб обговорити підготовчий етап проведення обласного конкурсу на визначення кращої ідеї створення пам’ятника Героям (як Небесної сотні, так і полеглих від збройного конфлікту солдатів).

Серед учасників - відомі люди в мистецтві: Микита Володимир Васильович, Народний художник України, лауреат Національної премії імені Т.Г. Шевченка, Скакандій Василь Юлійович, Народний художник України , член Національної спілки художників України, Роман Василь Михайлович, член Національної спілки художників України, Корж Богдан, член Національної спілки художників України, лауреат премії імені Й.Бокшая та А.Ерделі, Степан Шолтес, член Національної спілки архітекторів України, Заслужений художник України, Сарваш Петро, архітектор та ін.

У зустрічі також взяли участь представники управління культури ОДА, відділу містобудування та архітектури ОДА, служби містобудівництва та кадастру управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради .

Перший заступник голови облради Михайло Попович розповів про задум, закликав до конкретної предметної розмови та підкреслив, що обласна рада вирішила порадитись з професіоналами щодо цього важливого питання, вирішення якого не можна відкладати на потім. Бо Герої, які загинули, захищаючи рідну землю, заслужили такої пам’яті. На його думку, в цьому дії влади і митців мають бути прозорими, патріотичними, виваженими.

Митці назвали ідею слушною та висловили сподівання, що саме довкола неї згуртуються фахівці – художники, дизайнери, архітектори, які запропонують свої цікаві професійні проекти вирішення цього питання.

Для того, щоб початок роботи був ефективним,учасники зустрічі вирішили створити робочу групу з числа архітекторів міста і області, яким доручити підібрати місце, обговорити його на архітектурній раді та впродовж 10 днів подати відповідні пропозиції.

Передбачається також створення конкурсної комісії, яка визначить найкращі проекти і запропонує їх журі та депутатській комісії для розгляду і затвердження.

Прес-служба облради


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com