Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В УжНУ схвалили положення про вчені ради

24 грудня 2014 р., 13:22

У виші буде загальноуніверситетська та факультетські вчені ради.

В УжНУ схвалили положення про загальноуніверситетську і факультетські вчені ради. Щоправда, документи є тимчасовими, а затвердили їх передусім для того, щоб забезпечити правове поле функціонування вже створених вчених рад.

Під час Вченої ради 23 грудня відбулася жвава дискусія щодо положень про діяльність вчених рад: декани й представники факультетів зауважили низку неточностей в документах, виступили проти змісту окремих пунктів у положеннях про вчені ради, - повідомляє Медіацентр УжНУ.

Затвердження документів про вчені ради мало би відбуватися після ухвалення нової редакції Статуту університету. Це кропітка робота, яка потребує зусиль і часу, тож вона затягується, зауважили присутні. Малі вчені ради вже обрані відповідно до розпорядження ректора. Якщо ж не ухвалити положення про них, вони не зможуть провадити свою діяльність.

Найближчим часом вирішили розширити комісію з розробки Статуту УжНУ ухвалити спочатку цей документ, а тоді вже увідповіднене з ним постійне положення про Вчену раду УжНУ. З огляду на це вирішили затвердити тимчасові положення про загальноуніверситетську і факультетські вчені ради.

Вчена рада затвердила й положення про Львівський навчально-науковий центр, у якому йдеться про основні функції, структуру, управління, організацію навчального процесу у цьому підрозділі, а також про права та обов'язки його директора.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com