Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як медики працювали цього року? (ВІДЕО)

24 грудня 2014 р., 17:40

Згуртувала їх робоча конференція.

На колегії начальник обласного управління охорони здоров’я Василь Скрип повідомив про основні, зміни що очікуються найближчим часом як в фінансовій, так і в структурній складовій галузі.

Остання медична колегія цього року була присвячена проблемним питанням діагностики та лікування онкологічних та ендокринологічних захворювань. В.о. головного лікаря обласного онкодиспансеру Любов ЖОЛУДЄВА детально проаналізували роботу служби в Великоберезнянському та Перечинському районах області. Серед головних недоліків: несвоєчасна діагностика злоякісних утворень, відсутність сімейних лікарів в двох амбулаторіях, недостатнє матеріально-технічне забезпечення АЗПСМ,

Щодо проблем пов’язаних із такою хворобою як цукровий діабет, то у своїй доповіді обласний ендокринолог Ольга ОЛЕКСИК відзначила, що за підсумками перевірки Берегівського, Перечинського та Виноградівського районів, виявлено недостатнє забезпечення пацієнтів таблетованими цукрознижуючими препаратами. Крім цього відсутність «Шкіл діабету» у цих районах, негативно впливає на рівень самоосвіти та самоконтролю хворих на цукровий діабет.
Фахівці детально проаналізували причини недоліків в роботі, серед яких неодноразово називалась низька ефективність та якість профілактичних оглядів та недостатній рівень фінансування.
Під час обговорення головний лікар обласної лікарні Юрій ЯЦИНА звернув увагу колег на подекуди формальне ставлення до оглядів пацієнтів, що призводить до занедбаних стадій тих чи інших хвороб:

Також на колегії начальник відділу організації лікувально-профілактичної роботи КУЗЬМИК поінформував присутніх про хід виконання в області Пілотного проекту по державному регулюванню цін на лікарські засоби для лікування хворих з гіпертонією. Окремо було наголошено на проблемі ефективного та доступного знеболювання паліативних пацієнтів, звернута увага керівників центрів первинної медико-санітарної допомоги на необхідність забезпечення таких хворих необхідними препаратами та чітким медичним супроводом.
Насамкінець колегії начальник обласного управління охорони здоров’я Василь СКРИП повідомив про основні, зміни що очікуються найближчим часом як в фінансовій, так і в структурній складовій галузі.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com