Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатськы митники викрили порушень на понад 1 млн. 300 тис. гривень

27 березня 2014 р., 11:47

Таким є результат роботи Чопської митниці Міндоходів з початку 2014 року.

Зокрема, щодо порушення митних правил, оперативними підрозділами митниці складено 429 протоколів. Торік за відповідний період – 860 справ. Вартість предметів правопорушень за попередньою оцінкою становить 1 млн. 386 тис. 532 грн. 

Також по 40 справам, що заведені у зв’язку з порушенням митних правил, проводяться експертизи щодо визначення їх вартості. Найбільша кількість правопорушень, виявлених працівниками Чопської митниці Міндоходів у 2014 році пов’язана з порушенням терміну транзитного переміщення транспортних засобів особистого користування – 37 %. 

На другому місці правопорушення пов’язані з недекларуванням продовольчих та промислових товарів під час їх ввезення на територію України – 30 %. На третьому – правопорушення пов’язані з переміщенням товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю – 11%. Зокрема, це фізичне приховування під час вивезення тютюнових виробів та подання документів, що містять неправдиві дані щодо транспортних засобів під час їх ввезення на територію України. 
Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com