Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закон про уникнення фінансової катастрофи ВРУ прийняла з другої спроби

27 березня 2014 р., 20:25

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 246 із 321 народного депутата, зареєстрованого у сесійній залі.

Не голосувала в повному складі фракція КПУ, а з фракції ПР проголосував лише один народний депутат. Міністр фінансів України Олександр Шлапак повідомив, що під час консультацій було досягнуто домовленості з приводу пропозиції групи “Економічний розвиток”, що плата за надра в частині нафти залишається така, як нині - 39%, а щодо газового конденсату, то буде підвищення до 42%. 

Рада з другої спроби ухвалила закон про уникнення фінансової катастрофи Шлапак також повідомив, що в питанні щодо ПДВ на операції з експорту зерна досягнуто компромісу - цю норму звільнення від ПДВ з експорту зерна і технічних культур запровадити в тому форматі, в якому вона прописана в сьогоднішньому законі, не з 1 січня 2014 року, а з 1 жовтня 2014 року. 

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов повідомив, що ця пропозиція була від фракції партії “УДАР” та групи “Економічний розвиток”.

УНІАН

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp