Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Сході - надзвичайний стан

26 січня 2015 р., 16:50

На поготові - вся країна

Кабмін ввів режим надзвичайної ситуації на Донбасі й режим підвищеної готовності до надзвичайних ситуацій по всій країні. Кабінет міністрів України на виїзному засіданні в Державній службі з надзвичайних ситуацій ухвалив рішення про введення режиму надзвичайної ситуації в Донецькій та Луганській областях і ввів режим підвищеної готовності до надзвичайних ситуацій по всій країні, повідомив у ході засідання прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, інформує УНІАН. «Сьогодні уряд зібрався на окреме засідання уряду. 

Ми ухвалюємо рішення про створення єдиної централізованої системи координації цивільного захисту України та безпеки українців, – сказав глава уряду. – Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Кабінет міністрів України ухвалив рішення про введення режиму надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей. Урядом України ухвалено рішення про введення режиму підвищеної готовності на всій території країни. Мета таких рішень – повна координація діяльності всіх органів влади для забезпечення безпеки громадян і цивільного захисту населення».

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp