Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Минулого року на митниці було проведено 19 службових розслідувань та 40 перевірок. Які наслідки?

29 січня 2015 р., 18:27

До дисциплінарної відповідальності притягнуто 59 працівників, а трьох посадових осіб за порушення службової дисципліни звільнено.

– Протягом 2014 року з особовим складом митниці проведено 463 заходи профілактики правопорушень. Я переконаний, що це не багато, але і не мало, – зазначає Вадим Симчера, начальник Закарпатської митниці ДФС, – та додає, – я, як керівник та мої заступники, постійно проводимо перевірки. Вони є незапланованими, так скажемо – раптові оперативні виїзди. Не хочу сказати, що працівники мають боятися, вони просто повинні виконувати службові обов’яжи, відповідно до букви закону.

За словами начальника митниці, якщо є якісь факти про можливі правопорушення, то жодних довготривалих роздумів перевіряти інформацію чи ні, нема, а є його особиста і принципова позиція – якщо йде мова про корупцію, то краще зіграти на випередження та ліквідувати умови її виникнення.

– Протягом минулого року в митниці було проведено 19 службових розслідувань та 40 оперативних перевірок, результат – до дисциплінарної відповідальності притягнуто 59 працівників, а трьох посадових осіб, за порушення службової дисципліни, взагалі звільнено. Зокрема, йде мова про одного з державних інспекторів митного посту «Тиса», який під час виконання службових обов'язків 20 червня знаходився в стані алкогольного сп’яніння – його звільнено. Інший головний державний інспектор митного посту «Мукачеве» незаконно закрив процедуру МДП щодо товарів, які ввозилися на митну територію України, з митниці його звільнено, а матеріали службового розслідування направлені в обласну прокуратуру. У третьому випадку, за результатами службового розслідування встановлено факти грубих порушень службових обов'язків державним інспектором митного посту «Вилок» – внесення та вилучення з АСМО «Інспектор-2006» недостовірних відомостей про зворотне вивезення через митний пост «Вилок» транспортних засобів. Наказ на його звільнення підписано, матеріали службового розслідування направлені в прокуратуру, – розповідає начальник Закарпатської митниці ДФС.

Нагадуємо, що при Державній фіскальній службі функціонує сервіс «Пульс». Він дає змогу повідомляти про неправомірні вчинки або бездіяльність співробітників ДФС керівництво відомства та оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають під час здійснення митного контролю й митного оформлення.

Номер цілодобової телефонної лінії «Пульс»: (044) 284-00-07. Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com