Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Прокуратура повернула малюкам з Мукачівщини радість дитинства

4 лютого 2015 р., 15:21

Відвоювавши для них змогу ходити у дитсадки Мукачева.

За втручання прокуратури рішення, яким Мукачівська міська рада рекомендувала зараховувати до навчальних закладів виключно мукачівців – скасовано, відповідну інформацію доведено до відома керівників навчальних закладів міста.Як повідомив прокурор міста Мукачева Віктор Данканич: 

«Реагуючи на суспільний резонанс, який викликало прийняття мукачівською владою такого рішення і, зважаючи на те, що з цього приводу батьки дітей організували мітинг, прокуратура дала оцінку законності дій виконавчого комітету міської ради та ініційувала питання про скасування рішення №7 «Про організацію навчального процесу у дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх закладах міста Мукачева".

Відтак, на спільній зустрічі міського голови, голів райради та районної державної адміністрації досягнуто згоди про співфінансування навчальних закладів міста, у яких навчаються діти, мешканці Мукачівського району».

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp