Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Новий прокурор Закарпаття зробив керівникам місцевої влади «пропозицію, від якої не можна відмовитися»

5 лютого 2015 р., 12:20

Обласна рада готова давати прокуратурі проекти рішень сесій на експертизу, а Ужгородська міська рада – ще не відповіла

Прокурор Закарпаття Володимир Янко сьогодні на прес-конференції в Ужгороді розповів, що хотів би по-новому налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування області. Так би мовити, аби зіграти на випередження, прокуратура області пропонує місцевим радам надавати їй на експертизу проекти рішень сесій міських, районних та обласної ради. З цією пропозицією обласний прокурор звернувся до голови обласної ради Володимира Чубірка. Також повідомив про це усіх районних і міських прокурорів, зокрема, прокурор обласного центру вже отримав доручення вивчити всі проекти рішень майбутньої сесії Ужгородської міської ради.

“Мною скеровані листи голові обласної ради та головам міськрад, щоб вони присилали проекти рішень до прокуратури для перевірки на предмет законності перед прийняттям. Обласна рада погодилася, а от від інших відповіді поки що немає”, - розповів Володимир Янко.

Таким чином прокурор хоче зіграти на випередження – виявляти порушення законодавства ще на досесійній стадії, а не після ухвалення рішень, як це часто буває.
Час Закарпаття

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com