Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як ужгородські гумористи одеситів до сміху доводили (ФОТО)

8 лютого 2015 р., 10:01

Гравці КВН команди «Тяп-ляп» взяли участь у фестивалі Чемпіонату України з гумору "Ліга сміху".

Ужгородська команда КВН «Тяп-ляп» повернулась з Одеси, де наші «веселі та найкмітливіші» взяли участь у першому фестивалі Чемпіонату України з гумору «Ліга сміху». Наша команда виступала в улюбленому багатьма її прихильниками образі Fredie Mercury, навіть пошила нові костюми спеціально для фестивалю. Хлопці показали себе вдало і пройшли у другий тур, щоправда із дещо скороченим варіантом програми. Але вибороти право участі у гала-концерті та телевізійному сезоні нового гумористичного проекту їм не вдалося. Команда зробила правильні висновки і планує працювати і розвиватись у новому форматі, щоб наступного року закарпатські вболівальники нарешті побачили свою команду по телевізору.

 

Але що ж таке «Ліга сміху»? Саме так тепер називається телевізійний КВН в Україні. Передача під такою назвою буде транслюватися на каналі «1+1». Ребрендингом українського «клубу веселих та найкмітливіших» зайнялися невипадкові люди. Керують процесом колишній генеральний директор ТТО АМіК Наум Баруля і колишній головний редактор вищої ліги КВН Андрій Чивурін за підтримки «Студії 95-й квартал». Ведучим нового шоу буде Володимир Зеленський.

Телевізійний формат «Ліги сміху», зі зрозумілих причин, буде відрізнятися від звичного КВНу. У сезон відібрано 12 команд, оцінювати які будуть 6 суддів з «зіркового» журі. Це Сергій Сивохо, Олена Кравець, Антон Лірник, Потап, Ігор Ласточкин. Ще одним суддею проекту повинен був стати Андрій Кузьменко (Кузьма), трагедія з ним трапилася за 2 дні до того, як він планував з'явитися на проекті. Його місце в суддівській колегії зайняв Юрій Горбунов. Кожен член журі стає куратором для двох команд, яким він буде допомагати при підготовці і не буде оцінювати їх виступ. За словами організаторів, у грі з'являться нові і добре забуті старі конкурси, кожен тур проходитиме в іншому місті, а в фіналі зіграють всього дві команди. Перший тур ігор відбудеться в Одесі, другий в Дніпропетровську, півфінал - в Києві, а фінал - у Львові. Всього на цей сезон заплановано 9 ефірів на ТБ, перший буде вже 28 лютого.

Крім телевізійного проекту, працюватимуть ще 5 регіональних «ліг сміху» для команд, які не пройшли в сезон. Вони будуть проводити свої ігри в Києві, Рівному, Одесі, Дніпропетровську та Харкові.

Перший фестиваль «Ліги сміху» пройшов в Одесі з 30 січня по 6 лютого. На нього з'їхалися майже півтори сотні команд з усієї України. Організатори вирішили не «винаходити велосипед», а провели практично копію фестивалю в Сочі. Перший тур, другий тур, гала-концерт, а між ними - редактура, «нічники», «посиденьки» з Андрієм Чивуріним. Навіть турнір «Що? Де? Коли?» провели, і бейджі в оргкомітету були горизонтальними, а у простих учасників - вертикальними.

У першому турі, який проходив два дні, всі команди показали свій виступ, тривалістю не більше 4,5 хвилини. Щоправда, редактори нікого не зупиняли, і деякі номери тривали довше. У другий тур пройшли 64 команди - 23 з «фрагментом» і 41 з повним форматом. Другий тур вже дивилося «зіркове журі» і знімала знімальна група, деякі епізоди цих виступів ми, можливо, побачимо в першому випуску передачі. За результатами другого туру 17 команд отримали право виступити у гала-концерті, який пройшов 6 лютого в одеському Театрі музкомедії. На цьому концерті були відібрані 12 команд для участі в сезоні і визначено їх «зіркових» наставників.

Команди сезону «Ліги сміху-2015» та їх тренер:

1. VIP (Тернопіль) - Горбунов
2. Де Рішельє (Одеса) - Ласточкин
3. Збірна Кременчука «Лукас» - Кравець
4. Любимый город (Харків) - Потап
5. Генерали RК (Кривий Ріг) - Потап
6. Сахара не надо (Іллічівськ) - Ласточкин
7. Manhattan (Полтава-Рівне) - Сивохо
8. Тріо «Різні і ведучий» (Київ) - Лірник
9. Заинька (Запоріжжя) - Кравець
10. Замок Любарта (Луцьк) - Горбунов
11. Одеські манси - Лірник
12. Два капітани (Київ) - Сивохо

Чекаємо перших ефірів!


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp