Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородці побачать легендарних гімнастів

8 лютого 2015 р., 11:26

Спортсмени зі всієї країни приїдуть до нашого міста, аби продемонструвати свої спортивні таланти.

Серед почесних гостей – відомі Дерюгіни.
8-11 лютого в Ужгороді, у спорткомплексі «Юність», уже втретє поспіль пройде Кубок України з художньої гімнастики пам’яті заслуженого тренера України Валентини Зінченко. У цьому турнірі, крім господарок, очікується виступ щонайменше 250 кращих спортсменок за програмою майстрів та кандидатів у майстри спорту України з Києва, Київської, Чернігівської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Одеської, Харківської, Львівської, Чернівецької, Волинської та Рівненської областей. Учасниці змагатимуться в 6-ти видах програми індивідуальних вправ та 2-х видах програми групових вправ.

Про серйозність заходу говорить і той факт, що серед почесних гостей будуть і Альбіна Дерюгіна – легенда світової художньої гімнастики, Герой України, заслужений тренер України, заслужений тренер СРСР, головний тренер національної збірної команди України з художньої гімнастики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, суддя міжнародної категорії, президент Федерації гімнастики України, та Ірина Дерюгіна – заслужений майстер спорту СРСР та України з художньої гімнастики, дворазова абсолютна чемпіонка світу, суддя міжнародної категорії Міжнародної федерації гімнастики (FIG), віце-президент федерації гімнастики України, кавалер ордена Ольги всіх ступенів.
Слід додати, що із січня 2015 року діють зміни в правилах, а тому ці змагання дадуть можливість адаптуватися до нових вимог. Так, у групових вправах майстри спорту виконуватимуть програму з 5-ма стрічками та комбінацію з 2-х обручів і 6-ти булав. Крім того, юніори працюватимуть із 5-ма м’ячами.

Посилено до Кубка України готуються й закарпатські гімнастки. Правда, вони не мають повноцінного залу для занять, тому, як повідомили організатори, обласна влада намагається допомогти в цьому питанні. Тим паче, що на турнірі ретельно переглядатимуть претенденток для відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться в травні.
Активні підготовчі роботи ведуть і в самому спорткомплексі. Також стало відомо, що в церемонії урочистого відкриття братимуть участь Тарас Мотрук, який акапельно виконає гімн України, а хореографічною композицією вітатиме ансамбль «Радість Закарпаття». Отже, на тих, хто відвідає цей захід, чекає по-справжньому видовищне святково-спортивне дійство.

Володимир Тарасюк для Uzhgorod.netОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com