Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Урок для посадовців: Особливості доступу до публічної інформації (ФОТО)

10 лютого 2015 р., 13:40

Саме цьому вчили службовців на вчорашньому семінарі.

У понеділок, 9 лютого, в Ужгороді відбувся семінар для службовців місцевого врядування та виконавчої влади Закарпатської області «Організація доступу до публічної інформації в органі влади».

 

Учасники поговорили про особливості роботи з інформацією з обмеженим доступом (таємна, конфіденційна та службова інформація) та правилами застосування «трискладового тесту»; взяли участь у таких практичних вправах, як моделювання проблемних ситуацій та співвідношення Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про захист персональних даних».Тренерами були Дарія Слизьконіс (Центр політичних студій та аналітики),Ганна Красноступ (Державний комітет телебачення і радіомовлення України) та Роман Головенко (Інститут масової інформації).

За підсумками семінару службовціотримали методичні рекомендації експертів щодо організації доступу до публічної інформації у органі влади, розроблені громадськими експертами, а також практичні навики застосування Закону.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com