Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді відбудеться благодійна виставка-продаж на підтримку бійців-інвалідів, що повернулись зі Сходу

11 лютого 2015 р., 13:03

На вилучені кошти планують облаштувати реабілітаційний центр

У четвер, 12 лютого, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція, присвячена проведенню благодійної художньої виставки-продажу, кошти від якої будуть направлені на створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів АТО.

На благодійній виставці-продажу будуть представлені роботи членів Закарпатської організації Національної Спілки художників України. На виставці можна буде придбати близько 20 робіт, вартістю від 2 до 4 тисяч гривень.

Детальніше про подію розкажуть:

· Олександр Лизанець, голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

· Петро Ренжин, ведучий благодійного вечору, відомий закарпатський шоумен (ПР агенція «Забава»);

· Євген Бобров, начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Учасники прес-конференції розкажуть про сам благодійний вечір, проект створення спортивно-реабілітаційного центру, поточний стан, проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою:

пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 13.00


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com