Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатських фахівців з охорони праці запрошують на семінар

15 лютого 2015 р., 12:47

Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Держгірпромнагляду України 26 березня ц.р. планує проведення семінару для представників суб’єктів господарювання Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей

Місцем проведення заходу, для участі в якому запрошуються керівники підприємств та посадові особи служб з охорони праці, обрано Львів. 

Учасники семінару розглянуть актуальні питання функціонування дозвільної системи, здійснення державного ринкового нагляду та розслідувань нещасних випадків на виробництві; дізнаються про стан виробничого травматизму на території країни. Провідними фахівцями Держгірпромнагляду України будуть надані також практичні рекомендації щодо особливостей роботи фахівців з охорони праці та наглядових органів в умовах реформування.

Більш детальнішу інформацію щодо проведення та участі у семінарі можна дізнатися за наступними контактами: dnopop@gmail.com; тел./факс (044) 558-74-11; тел. (044) 5594831, (044) 5591951.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com