Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті створюватимуть добровільні рятувальні загони

20 лютого 2015 р., 12:00

Аби обсудити це питання днями до краю прибула делегація

Україна, зокрема Закарпатська область, активно включається в реалізацію програм Дунайської стратегії Європейського Союзу. Прикладом цього може стати схвалений в рамках цієї стратегії проекту «HelpTeamUkraine -Рятівна команда України», підготовлений Закарпатським агентством з інвестицій, інновацій та розвитку. Йдеться про створення добровільних рятувальних організацій, які б могли бути задіяні у випадках надзвичайних ситуацій за прикладом сусідніх європейських країн, де такі добровільні формування ефективно працюють уже давно.

Одним із партнерів з реалізації проекту євідділ регіонального розвитку та громадська організація рятувальників Краю Височина Чеської Республіки.

19 лютого для вироблення спільних заходів з реалізації проекту на Закарпатті побувала делегація Краю Височина на чолі з членом ради Краю Мартіном Гиски. До делегації також входили спеціалісти відділу регіонального розвитку крайового уряду Петр Тлустош та Ленка Матюшкова.Окрім спілкування зі спеціалістами Закарпатського агентства з інвестицій, інновацій та розвитку чеські гості зустрілися з ректором УЖНУ В.Смоланкою, представниками ряду громадських оргшанізацій.

В обласній раді члени делегації партнерського регіону мали зустріч з головою ради Володимиром Чубіркою, під час якої обговорено можливості участі двох регіонів у програмах Європейського Союзу та кроки щодо підготовки участі Закарпатської області в Днях регіонів у Їглаві та презентації нашого краю в Мілані.

Прес-служба облрадиОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp