Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мукачівська ЦРЛ має нового очільника (ВІДЕО)

20 лютого 2015 р., 21:30

Ним став Юрій Головчак.

У Мукачівської ЦРЛ новий керівник. Тут призначили і представили головного лікаря. Очолив лікарню Юрій Головчак, який дотепер був заступником головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи. Міська влада та громада міста сподіваєься, що новому керівнику вдастсья реалізувати медичні реформи і забезпечити більш високий рівень надання медпослуг населенню.

19 лютого в урочистій обстановці колективу Мукачівської центральної районної лікарні міський голова представив головного лікаря. Восьмим очільником медзакладу став Юрій Головчак. Міська влада та громада міста ставить перед ним непрості завдання реформування медицини. Головний лікар подякував колективу та представникам міської влади за кредит довіри та зобов’язався спільно з колегами поетапно виконувати поставлені перед ним задачі. Особливу увагу обіцяв приділити покращенню якості медичних послуг у лікарні. Також наголосив, що скорочення серед медперсоналу неминучі, але частину планують перевести на госпрозрахунок. Боротьбу з хабарництвом теж не припинятимуть. Головний лікар бачить перспективи Мукачівської ЦРЛ на європейському рівні надання медичних послуг. Субвенції з державного бюджету не вистачить на реалізацію поставлених завдань, тому планують залучати кошти спонсорів. А мукачівців закликають берегти здоровя, тоді не буде потреби витрачати кошти на лікування, адже воно сьогодні надто дороге.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp