Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

За лютий в області виявлено десять "адміністративних" корупціонерів

27 лютого 2015 р., 18:20

Це вдвічі більше, ніж торік

Протягом лютого поточного року правоохоронцями Закарпатської області складено та вже направлено до суду 10 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення, тоді як за лютий 2014 року було лише 4.Із загальної кількості протоколів, 6 складено органами прокуратури та по два – УБОЗ та УСБУ.

Серед осіб, які притягувалися до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень: 2 особи – місцевих органів виконавчої влади, у т.ч. 1 – колишній голова районної державної адміністрації – державний службовець 3 категорії, який неправомірно нарахував собі премію, по одному працівнику державної фіскальної служби в області та митниці, 5 – голів ДВК, які неправомірно прийняли рішення про виділення собі одноразової грошової винагороди, та 1 – інші органи державної влади.

5 протоколів складено за порушення вимог ст.172-7 КУпАП (конфлікт інтересів), 3 – за ст.172-4 КУпАП (сумісництво), та по 1 протоколу за порушення вимог ст.172-5 КУпАП (отримання подарунку) та ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com