Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Активних закарпатців запрошують на семінар з питань молодіжної політики

2 березня 2015 р., 10:54

Заявку на участь потрібно заповнити до кінця завтрашнього дня

Управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації інформує про проведення національного семінару з питань молодіжної політики (з особливим акцентом на питання розвитку молодіжних центрів в Україні) 17-21 березня 2015 року. 

До участі запрошуються активісти та працівники структур, що займаються молодіжною політикою. 

Нагадаємо, що нещодавно ряд народних депутатів, серед яких і двоє закарпатці, зареєстрували проект закону про діяльність молодіжних центрів. 

Міністерство молоді та спорту за підтримки проекту ЄС "Підтримка молодіжної політики країн Східного партнерства" спільно з Фондом ім. Фрідріх Еберта проводить Національний семінар з питань молодіжної політики (з особливим акцентом на питання розвитку мережі молодіжних центрів в Україні), який відбудеться з 17 по 21 березня 2015 року у м. Києві. 

Метою семінару є розробка інструментарію ефективної роботи молодіжних центрів відповідно до стандартів та критеріїв Ради Європи, врахування кроссектрорального співробітництва з метою підвищення якості роботи з молоддю. 

Питання, що будуть висвітлюватись під час заходу: 

1) обговорення форм активізації участі молоді у формуванні та реалізації державної молодіжної політики; 
2) аналіз діяльності існуючої мережі молодіжних центрів, які працюють з молоддю;
3) вивчення досвіду функціонування молодіжних центрів в інших країнах відповідно до основних вимог і критеріїв Ради Європи; 
4) підготовка кадрів в рамках реалізації програми "Молодіжний працівник"; 
5) презентація кращих практик зі створення мережі молодіжних центрів; 
6) висвітлення досвіду розвитку неформальної освіти в ЄС та країнах Східного партнерства на базі молодіжних центрів. 

Учасники семінару: представники структурних підрозділів, установ, центрів, які працюють з молоддю, Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Міністерства соціальної політики, Міністерства культури (молодіжних центрів, центрів зайнятості, молодіжних центрів праці, закладів позашкільної освіти (туристичні, натуралістичні, технічні, тощо), центрів соціальних служб для молоді та ін.). 

Запрошуємо взяти участь у семінарі та, у разі виявлення бажання, заповнити до 03 березня ц.р. форму заявку-учасника, яка розміщена за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/ 1zDuToFi6OhkV6Am8TWcsI1VVgCDCTc9XGCau4f48aYM/viewform? edit_requested=true 

Витрати на проживання, харчування та проїзд учасників семінару покриваються проектом ЄС "Підтримка молодіжної політики країн Східного партнерства". 
Управління молоді та спорту ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com