Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатських авторів-початківці та літераторів запрошують на Весняну літературну школу

2 квітня 2014 р., 22:18

24-27 квітня в Києві відомі українські письменники та видавці поділяться секретами успіху в літературі з авторами-початківцями.

«Центр літературної освіти» оголошує прийом анкет на Весняну літературну школу. Реєстрація учасників триватиме до 15 квітня включно. 

Для молодих літераторів лекції читатимуть досвідчені та професійні письменники, власники та директори видавництв, літературознавці та критики, а саме: Юрій Винничук, Лариса Денисенко, Оксана Забужко, брати Капранови, Ірена Карпа, Юрій Макаров, Іван Малкович, Мар’яна Савка, Ростислав Семків та Ірина Славінська. 

На Весняній літературній школі вчитимуть та розповідатимуть: як писати якісні тексти, як відбувається творчий процес, як знайти своє місце в літературі, як знайти власний стиль, мову і тему, як створювати сюжет і героїв. Також лектори окреслять основні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери, правила ефективної співпраці з видавцями і мас-медіа, яких помилок уникати авторам-початківцям і т.д. 

Програма Літшколи складається з 32 годин лекційних та практичних занять. Також учасники виконуватимуть творчі завдання і братимуть участь у літературних вечорах. 

Хто наші лектори? 

Юрій Винничук – письменник, публіцист, редактор, перекладач, дворазовий лауреат премії «Книга року Бі-Бі-Сі»; 

Лариса Денисенко – письменниця, публіцист, адвокат, правозахисник;

Оксана Забужко – поетеса, прозаїк, есеїст, літературознавець, лауреат багатьох престижних українських та міжнародних літературних премії; 

Брати Капранови – видавці, письменники, публіцисти, директори видавництва «Зелений пес»; 

Ірена Карпа – письменниця, журналістка, солістка гурту «Qarpa»; 

Юрій Макаров – письменник, журналіст, телеведучий, документаліст; 

Іван Малкович – поет, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», входить до «ТОП-100 найвпливовіших людей України»;

Мар’яна Савка – поетеса, дитяча письменниця, літературознавець, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева»; 

Ростислав Семків – видавець, літературознавець, публіцист, директор видавництва «Смолоскип»; 

Ірина Славінська – журналістка, перекладач, літературний оглядач «Української правди. Життя» та журналу «ШО», ведуча на «Громадському радіо». 

Участь у Літшколі можуть взяти прозаїки, поети, публіцисти, видавці і редактори будь-якого віку. Літшкола буде цікава як авторам-початківцям, так і літераторам з певними успіхами і досвідом. 

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну АНКЕТУ

Прийом заявок триває до 15 квітня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок у розмірі 600 грн. (у вартість входить навчання, кава-брейки, обіди, роздаткові матеріали тощо). 

Дати і місце проведення: 24-27 квітня 2014 р. (з 10:00 до 18:00), Музей книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9)


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com