Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатці отримали державні нагороди та подяки від Президента та Прем’єра (ФОТО)

13 березня 2015 р., 13:34

Почесних закарпатців стало більше і всі ми сподіваємось, що вони й надалі працюватимуть на благо краю

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль у п’ятницю, 13 березня, виконав почесну місію – вручив державні нагороди закарпатцям, які відзначилися у творчій та професійній діяльності. Він не просто привітав земляків із високими званнями та почесними нагородами та подякував за їхній труд і талант - керівник краю поспілкувався з ними про життя Закарпаття. 

"Маю нагоду довести до вас як особисте переконання, так і владну позицію. Живемо в час, коли шириться усіляка інформація, чутки, спрямовані на дестабілізацію ситуації в області та державі. Запевню: Закарпаття – це єдина соборна Україна, і наша громада може бути в цьому переконана. Ми не допустимо, аби хтось в нашім краї пересварив між собою представників понад ста національностей та понад 450-ти релігійних громад, які живуть тут у взаєморозумінні. Зберігаємо в регіоні спокій і стабільність, працюємо для збереження цілісності України, для добробуту краю і держави. Тож не піддаваймося на ворожу пропаганду і провокації. І подальшої нам злагоди!", - зазначив Василь Губаль. 

Відтак керівник області зачитав указ Президента України Петра Порошенка про присвоєння почесних звань. 

{g}

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність почесне звання «Заслужений працівник культури» присвоєно Паппу Вільгельму Вілмошовичу – керівникові гуртка «Ромський дитячий ансамбль «Лаурі» Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості. 

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково- технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю почесне звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» присвоєно Пентеку Золтану Людвиговичу – фельдшерові Ужгородської станції екстреної медичної допомоги.

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально- економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм почесне звання - «Заслужений журналіст України» присвоєно Пилипчинцю Василю Васильовичу – редакторові Міжгірської районної газети «Верховина»;

«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Мишко Олександрі Мирославівні – голові Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту, м.Ужгород; 

«Заслужений художник України» Пейтеру Міхаелу Дмитровичу – художникові, м.Ужгород; 

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку житлово- комунального господарства, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Подяку Прем’єр-міністра України оголошено Сороці Сергію Юрійовичу – директору комунального підприємства «Ужгородліфт». 

Вручаючи державні нагороди, Василь Губаль висловив подяку та вдячність представникам культурної сфери за талант і творчу працю. 

Щодо медиків – наголосив, що сподівається на успішні реформи в цій галузі, та працює для їх втілення – щоби краяни мали якісні медичні послуги, а фахівці галузі охорони здоров'я – належні соціальні умови. Що ж до комунальної сфери, то відзначив, що у ній необхідні нагальні зміни та має надію на підтримку фахівців у цьому – задля комфорту громади. 

Завершуючи спілкування з лауреатами, очільник краю висловив надію, що всі вони так само натхненно і в подальшому працюватимуть для розвитку Закарпаття і України. 
Прес-служба Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com