Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Туристи поспішають до Ужгорода аби побачити диво, що трапилось вперше за багато десятиліть (ФОТО)

4 квітня 2014 р., 08:43

Цього року, вперше за багато десятиліть, магнолії і сакури в Ужгороді розквітли одночасно.

Раніше білі, червонуваті та фіолетові магнолії першими відкривали весняне цвітіння декоративних дерев, сакури ж розкривали свої рожеві китиці через три-чотири тижні і досягали піку цвітіння на початку травня. Нині через небувало раннє тепло сакури забуяли передчасно: вулиці взяті в полон ніжно-рожевими китицями ще з кінця березня. Втім, і цього року дотримано звичного порядку: першими масово розквітли дерева вздовж вулиці Митної. Та ж частина міста, де сакур найбільше, — в історичному мікрорайоні Галагов — чекає свого зоряного часу. 

Цвіт японських декоративних вишень є однією з візитівок Ужгорода, адже тут вони масово розселилися по вулицях і площах — не лише в ботанічному саду. Буяння дерев з нетерпінням очікують туристи. Тепер, щоб застати місто над Ужем в усій його неповторній красі, їм слід швидко переорієнтуватися в термінах приїзду. 

Цвітіння сакур триватиме ще близько трьох тижнів, тож скоригувати плани можна. До обласного центру Закарпаття варто приїхати ще й тому, що тут нині розкривають бутони й десятки інших декоративних дерев та кущів. Весняна краса дарує натхнення художникам, які дружно вийшли на набережні Ужа, в парки і сквери з пензлями та мольбертами.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com