Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як закарпатські орієнтувальники за перемогу боролися (ФОТО)

31 березня 2015 р., 08:20

Спортсмени "Товариша" взяли участь у відкритій першості Кошиуького краю

Інформація про це надійшла на адресу "Часу Закарпаття".

 

 Команда гуртківців Закарпатського центру туризму і спорту учнівської молоді, що займаються у Мукачівському КСО "Товариш", прийняли участь у відкритій першості Кошицького краю зі спортивного орієнтування. Змагання проходили у два дні у Сланських горах. Крім представників східнословацьких клубів в них прийняли участь й орієнтувальники з Естонії. Нагороди виборювали як юні спортсмени, так і їхні батьки – досвідчені спортсмени, учасники всесоюзних та міжнародних чемпіонатів, які свого часу також опановували ази спортивного орієнтування в «Товариші».

 

Незважаючи на холодний пронизливий вітер і складний рельєф місцевості, закарпатці виступили гідно. Переможцями у своїх вікових категоріях стали Владислав (Ч-10) і Катерина Цепурдеї (Ж-12), Ігор Французов (Ч-45), Андрій Лозицький (Ч-45) і Олександр Цепурдей (Ч-55).

Срібні нагороди вручено – Дарині Лозицькій (Ж-12), Ніні Цепурдей (Ж-12), Владиславу Французову (Ч-18) та Людмилі Гришко (Ж-35). Бронзові відзнаки отримали Каріна (Ж-10) і Артур Сватки (Ч-18), та Марина Французова (Ж-35).
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp