Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Світ Божий, як Великдень" (ФОТО)

2 квітня 2015 р., 18:44

Передсвяткова виставка з благодійною метою стартувала в Ужгороді.

2 квітня в галереї "Ужгород" відбулося відкриття експозиції "Світ Божий, як Великдень" за участі митців обласного осередку Національної спілки художників України.

 


Своїм баченням теми Великодня та приходу весни поділилися майже півсотні художників, надавши для виставки 60 різножанрових та різностильових робіт.

 

Окрім представлення творчого розмаїття крайової художницької спільноти, мета виставки – дати глядачам змогу проникнутись передвеликоднім настроєм та нагоду здійснити добрий вчинок, узявши участь у розпродажі картин.
Вирученими коштами автори зможуть розпорядитись на власний розсуд: також віддати на благодійність, вкласти у власну творчість або ж підтримати колег.

Як розповів голова обласного осередку НСХУ Борис Кузьма, майже третина крайових спілчан – люди поважного віку, котрі за станом здоров'я чи в зв'язку з об'єктивними реаліями в державі потребують матеріальної підтримки. "Багатьом митцям сьогодні не вистачає коштів навіть на вирішення звичайних побутових питань, не кажучи вже про творчу самореалізацію, – пояснює Борис Кузьма, - Адже продажі творів мистецтва в кризові часи не зростають, а ось ціни – невпинно йдуть угору, надто – на художні матеріали західного виробництва, яких є більшість".

Що ж до експонатів, діапазон цін, встановлених самими авторами – досить широкий: від 250 до 25 000 гривень. Та переважно вартість полотен на розпродажі коливається між 2000-3000 гривень, що майже вдвічі менше від звичної ціни.

Виставка, як і можливість придбати картини – діятиме до 20 квітня.

Управління культури Закарпатської ОДАОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp