Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті шукають можливості відновлення спортивної інфраструктури краю (ФОТО)

10 квітня 2015 р., 09:48

Про це йшлося на нараді вчора, 9 квітня

У четвер, 9 квітня, в облдержадміністрації відбулася робоча нарада начальника управління молоді та спорту Дениса Мана з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

 

На нараді обговорили стан та перспективи розвитку спорту в області, організацію оздоровлення молоді та спортсменів краю та перспективи розвитку молодіжного руху в Закарпатті.

Денис Ман обговорив з колегами питання фінансування галузі в районах та повідомив про рішення провести з цього приводу громадські слухання 29 квітня за участі керівництва краю, представників спортивних федерацій, товариств, тренерів та спортсменів. Очільник управління молоді та спорту повідомив керівників структурних підрозділів про план робочих поїздок по районах, які відбуватимуться протягом наступних трьох місяців та закликав спільно шукати можливості відновлення спортивної інфраструктури в краї.

"Ми повинні вибудувати спільне бачення та прийняти спільні правила для розвитку спорту в області. Це не має бути моя позиція, чи ваша позиція, це має бути спільна стратегія розвитку спортивної сфери. Наша з вами функція, як представників влади - створити належні умови для занять спортом", - каже Денис Ман, начальник управління молоді та спорту ОДА.

Наступними головними тематичними зустрічами будуть зустрічі з питань розвитку молодіжної та оздоровчої політики в області.

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com