Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатським селянам допоможуть відродити сади та виноградники

17 квітня 2015 р., 18:27

Кошти виділять з обласного бюджету

Закарпатські сількогосподарські підприємства та фермерські господарства забезпечать саджанцями плодових, ягідних та виноградних культур коштом обласного бюджету.

Відповідно до змін внесених до Програми розвитку та підтримки галузі рослинництва на 2012 – 2015 роки, в поточному році в краї виділено 3 мільйона гривень з обласного бюджету на закладку багаторічних насаджень. Ці кошти передбачені на здешевлення витрат при вирощуванні плодових, ягідних та виноградних саджанців (і реалізованих для товаровиробників області на пільгових умовах).
Уточнити всі умови та отримати більш детальну інформацію представники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств можуть в РДА або в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Про зміни до програми, спрямованої на підтримку садівництва, можна ознайомитися на сайті облради - рішення №1211 за цим посиланням:http://zakarpat-rada.gov.ua/…/vi-skly…/21-sesiya-06-03-2015/

Прес-служба Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com