Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Двоє мукачівських каратистів поповнили призовий фонд збірної України (ФОТО)

23 квітня 2015 р., 21:18

Дві бронзові нагороди на рахунку наших спортсменів

Міжнародна федерація Шотокан Карате-до Об’єднаних Націй (SKDUN) провела 5 чемпіонат Європи в історико-культурній області Латгалія (м Даугавпілсі, Латвія). Ці змагання проходили в Даугавпілському Олімпійському центрі із 18 по 19 квітня 2015 р. на 8 татамі. У продовж двох днів 1000 спортсменів із 30 країн Європи змагались у різних видах програми. Змагання обслуговувало близько 80 рефері. Хотілося б відмітити високий рівень підготовленості спортсменів практично у кожному розділі змагань. 

Збірну України представляли представники Одеської, Дніпропетровської і Закарпатської областей. Від Закарпаття на ці змагання було делеговано спортсменів із Мукачівського клубу карате «Сінай»: Романа Маслиган та Фабрицій Софію. Не дивлячись на те, що дорога в Латвію видалася надзвичайно важкою, наші Закарпатські спортсмени завоювали 2 бронзові нагороди в куміте для збірної України. Приємно вразила гостинність латвійців.

{g}

Так, у Мерії міста Даугавпілсу відбулась зустріч керівництва міста, організаторів та учасників змагань, серед яких були запрошені і делегати від збірної України - Медведєв Володимир та Маслиган Роман. Мер міста Jānis Lāčplēsis зробив цікаву презентацію про м. Даугавпілс, а кожен учасник зустрічі отримав пам’ятні подарунки від Мерії. Після напруженої боротьби на змаганнях організатори змагань провели для учасників прощальну дискотеку, в диско клубу «Таллін». 

Втомлені та задоволені члени збірної України відправляючись додому зробили екскурсію по Даугавпілсу, а проїжджаючи через Польщу, відвідали м. Люблін, де мали нагоду оглянути історичну частину міста. 

Запам’яталась також вдячні привітання від наших прикордонників та таможенників, які сприяли переходу Українсько-польського кордону. 

Наразі наші спортсмени продовжать підготовку до Чемпіонату області з Шотокан карате-до, який відбудеться 2 травня в м. Мукачево.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com