Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті нагородили сумлінних платників податків (ФОТО)

28 квітня 2015 р., 20:34

Рейтинг «Сумлінні платники податків» був запроваджений громадською організацією Асоціація платників податків України і проводиться вже вчетверте

Сьогодні, 28 квітня, у Закарпатській ОДА відбулась урочиста церемонія нагородження платників податків, які визнані в області сумлінними.

Серед тих, хто вітав та вручав нагороди, дипломи та подяки лауреатам першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014»: Михайло Попович – перший заступник голови Закарпатської обласної ради, Михайло Рівіс – заступник голови Закарпатської облдержадміністрації, Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області, Вадим Симчера – начальник Закарпатської митниці ДФС, Марта Волощук – голова ради ТВ АППУ у Закарпатській області та інші.

Відкрила урочисту церемонію Марта Волощук, яка розповіла про рейтинг та про те, що за підсумками засідання Обласної комісії, до участі в рейтингу подали заявки 32 суб’єкти господарської діяльності. Рішення, які саме суб’єкти господарювання достойні звання «Сумлінний платник податків» приймалось шляхом підрахунку балів, які набрав той чи інший учасник.

Перший тур успішно подолали 6 платників – суб’єкти господарювання, які сьогодні були нагороджені: підприємство, що займається безмитною торгівлею на кордонах України. До зведеного бюджету області за минулий рік вчасно і в повній мірі ним сплачено близько 13 млн грн податків та на 264 тис. грн надано спонсорську допомогу неприбутковим організаціям.

Інше підприємство – переможець рейтингу «Сумлінний платник податків – 2014» у галузі машинобудування, категорія середнє підприємство. Цей суб’єкт господарювання виробляє кабелі для автомобільних фар. У 2014 році здано в експлуатацію нові виробничі приміщення, обсяги виробництва зросли на 166%, що у грошовому вимірі перевищує 40 млн грн за рік. Сума нарахованого і сплаченого до державного бюджету податку на прибуток на 320% перевищує попередні показники і становить 3 млн 300 тис. грн.

Ще одне підприємство, яке отримало нагороду, тобто стало «Сумлінним платником податків у галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги». Воно відоме далеко за межами Закарпаття, близько 7 тисяч пацієнтів щороку оздоровлюються під наглядом і турботою високопрофесійного колективу. За минулий рік підприємством сплачено до бюджету понад 2 млн грн без непрямих податків.

Четверте товариство, переможець рейтингу «Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості». Воно успішно працює і розвивається впродовж останніх 14 років, спеціалізується на виготовленні верхнього одягу. За минулий рік сума сплачених до бюджету податків – 2 млн грн без непрямих податків.

{g}

Серед нагороджених сьогодні і товариство – переможець рейтингу «Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості», яке займається промисловим розливом мінеральної води. Видобувається вода безпосередньо з свердловини глибиною 150 метрів за технологією, що дозволяє зберегти повний спектр природних біологічно активних речовин води. До зведеного бюджету підприємством у минулому році сплачено 753 тис. грн податків і зборів без непрямих.

Також нагороду «Сумлінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій» сьогодні отримав директор підприємства, яке надає послуги доступу до Інтернету. Для ефективності роботи побудовано оптоволоконну мережу, що охоплює всю територію міста Мукачева та прилеглих сіл. За 2014 рік до зведеного бюджету підприємством сплачено без врахування непрямих податків близько 500 тис. грн.

У своїх виступах керівництво ОДА, облради, ГУ ДФС у Закарпатській області та Закарпатської митниці ДФС наголосило й висловило сподівання, що з кожним роком сумлінних платників буде ставати все більше. Якщо суб’єктів господарювання, які добросовісно виконують свої зобов’язання, які розвиваються і удосконалюють свої потужності буде вдосталь то й країна буде розвиватись і процвітати.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com