Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Контрабандистів до Румунії не пустили

5 травня 2015 р., 10:20

Прикордонники спрацювали на відмінно.

Днями за дві сотні метрів від українсько-румунського кордону прикордонниками відділу «Селяти» було затримано чотирьох буковинців.

Намагаючись переправити до Румунії близько 6 тисяч пачок сигарет марки «Вічерой», чоловіки були затримані на гарячому, разом із ношами. Зі слів затриманих стало відомо, що вони мешканці населеного пункту Селятин. На момент затримання у чоловіків жодних документів не було.

За порушення прикордонного режиму та спробу порушення державного кордону 40-річному чоловіку, разом із поплічниками доведеться відповісти за скоєне, згідно чинного законодавства. Щодо «краму», а саме 5959 пачок сигарет, то їх було оцінено в понад 95 тисяч гривень, і передано представникам ДФС України.

Загалом, протягом вихідних, на ділянці Чернівецького прикордонного загону охоронцями кордону відділу «Фальків», «Селятин» та «Красноїльськ» в п’яти випадках затримано понад 31,5 тисячу пачок сигарет різних марок, зокрема: «Ашіма», «Марбле», «Фест», «Джинг –Лінг» та «Вічерой».

Підготував: Помічник начальника загону –

начальник прес-служби

Сергій Бровко
���7[ͥC

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com