Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Луганську видали перші "паспорти" ЛНР

5 травня 2015 р., 13:28

Їх отримала молодь

При цьому "документи" не визнають навіть російські прикордонники.Перші десять паспортів "Луганської народної республіки" вручили шістнадцятирічним підліткам у Луганську. Про це повідомив начальник "відділу у справах громадянства, імміграції, та реєстрації фізичних осіб ЛНР" Павло Сухін.

Усі сторінки "документа" заповнені російською мовою. Вносяться особисті дані (прізвище, ім'я, по батькові), прописка, сімейний стан, за бажанням група крові, ставлення до військового обов'язку і повнолітні діти. Зроблено документ за аналогом російського паспорта.

"Поки документ дійсний на території ЛНР і ДНР. Йдуть переговори з Російською Федерацією, а Україна не хоче нас визнавати взагалі", - заявив Сухін.

За його словами, паспорт володіє кількома ступенями захисту. "Документ підробити досить важко. На сьогоднішній день цей документ захищений навіть краще, ніж паспорт України", - додав він.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp