Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді відбувся обласний конкурс загонів юних інспекторів руху

5 травня 2015 р., 21:38

Конкурс був 5-ти етапним

30 квітня, в обласному центрі Закарпаття у ліцеї «Лідер»- загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 м. Ужгорода відбувся XXXІX обласний конкурс загонів юних інспекторів руху.

 

30 квітня у ЗОШ №20 м. Ужгорода було проведено обласний огляд-конкурс роботи загонів юних інспекторів руху.

В обласному огляді-конкурсі взяли участь команди ЮІР з агальноосвітніх навчальних закладів – переможці міських та районних конкурсів, та команда Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим навчанням окремих предметів Закарпатської обласної ради. Організатори конкурсу:Департамент освіти науки Закарпатської області Державної Адміністрації, Управління ДАІ УМВС України у Закарпатській області та Закарпатська обласна організація Червоного Хреста України.
Конкурс проходив у п’ять етапів:

1- ий етап – «Теоретичні знання Правил дорожнього руху»

2- ий етап – « Конкурс агітбригад ЮІР»

2- ій етап - «Юний регулювальник»

4 - ий етап – « Велоестафета»

5 - ий етап - «Юний санітар»

Мета огляду-конкурсу полягає у залученні широкого загалу школярів до участі у роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, прищеплення дітям поваги до професії працівника міліції, організацію змістовного дозвілля школярів та молоді, виховання у них культурних та естетичних смаків.

УМВС УДАІ у Закарпатькій області Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com