Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У США відбулись благодійні заходи на підтримку України (Фото)

8 травня 2015 р., 13:44

Благодійні заходи відбувались протягом 5 днів

У США продовж п’яти днів (з 27 квітня по 1 травня 2015 року) відбулися благодійні заходи, спрямовані на допомогу українцям, які постраждали від війни на сході країни.

Ініціаторами благодійного проекту виступили громадські організації − всеукраїнський комітет «НАСТУП» (Україна) та Save Ukraine Now (США), яка була створена у листопаді 2014 року доктором Гері Келлнером для підтримки та надання допомоги українцям, які постраждали від російської агресії на сході України.

Участь у заході взяли також і духовні лідери різних конфесій.

В Чикаго 30 квітня 2015 року Save Ukraine Now організували благодійний бенкет, завданням якого стали консолідація і об’єднання усіх громадян, які хочуть та можуть допомогти Україні. Головними партнерами у допомозі українцям організатори бачать саме релігійні громади України та світу, за сприянням яких відбуватиметься ефективна стратегія різносторонньої допомоги біженцям з Криму, Донецької та Луганської областей.
Вже сьогодні тисячі церковних приходів католицьких, православних, та інших християнських конфесій, а також мусульманська та іудейська громади активно працюють над залученням й наданням допомоги потребуючим.

Організатори переконані, що приклад міжконфесійного та міжрелігійного діалогу здатен надихнути мільйони громадян США для більш активної допомоги українцям.

{g}

ВК «НАСТУП» та Save Ukraine Now здійснюють свою діяльність, співпрацюючи з Адміністрацією президента, що забезпечує своєчасне надання допомоги тим, хто її потребує найбільше.
Завдяки активній роботі сьогодні вже отримані гарантії на допомогу біженцям. Стартував масштабний проект зі збору понад 500 гуманітарних контейнерів у церквах та школах США. Заплановано переобладнання новими системами медичних ліжок у шпиталях й лікарнях на територіях, що межують зі зоною АТО.
Учасники благодійного бенкету також провели молитовний сніданок, під час якого вони символічно взялись за руки і попросили у вищих сил миру для України.

«Молячись, ми віримо, що Україна переможе!» – зазначив у своїй промові митрополит Єпіфаній.

«Багато хто з нас бачать одне одного вперше, але ми можемо взятися за руки, тому що ми всі любимо Україну. Ми знаємо, що значить Україна для свого регіону й цілого світу», – сказав на відкритті президент Save Ukraine Now Гері Келлнер.

«Україна сьогодні переживає найскладніші часи від моменту своєї незалежності. У нас щодня гинуть люди, мільйони втратили все, що мали. Для нас дуже важливо, щоб світ почув про проблеми українців та допоміг нам. Організовуючи цю поїздку ми ставили перед собою дві цілі: перше – збір допомоги для потерпілих від війни, а друге – це донесення правдивої інформації громадянам США про події в Україні. Я усвідомив, що велика кількість американців отримують спотворену інформацію про події в Україні через інформаційну пропаганду Росії», − повідомив голова всеукраїнського комітету «НАСТУП» Руслан Секела.
Під час Благодійного бенкету до учасників приєдналися й українські артисти Василь Бондарчук та VeraKlein, засвідчивши єдність творчих кіл з релігійними діячами та громадськими лідерами для збереження України.

«Те, що відбувається в Україні сьогодні – впливатиме на нас усіх завтра. Нам всім необхідно, щоб агресію в Україні було зупинено», – заявив у своєму виступі генерал Уеслі Кларк.
Серед учасників молитовного сніданку та благодійного бенкету були:

Голова всеукраїнського комітету «НАСТУП» Руслан Секела,Генерал армії США у відставці, екс-командувач силами НАТО в Європі – Уеслі Кларк,Головний равин Києва та України – Яків ДовБлайх,Патріарший намісник Української православної церкви Київського патріархату – митрополит Єпіфаній,Єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Римської католицької церкви – Ян Собіло,Голова Міжцерковної ради євангельських церков України – єпископ Валерій Решетинський,Голова Духовного управління мусульман України Муфтій України – шейх Ахмед Тамім,керівник Департаменту з міжнародних зв'язків Духовного управління мусульман України – шейх Хусамеддін Аль-Халавані.

Всеукраїнський комітет "Наступ"

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com