Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті молодь і влада провели спільну акцію

13 травня 2015 р., 16:40

Цей волонтерський проект організували вже вдруге у краї

9-10 травня 2015 року вже вдруге громадська організація «Європейська школа», за підтримки управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, організувала волонтерський проект – екологічну акцію з прибирання та впорядкування території середньовічного замку Сент-Міклош у смт. Чинадієво.

Цьогоріч до акції приєдналося кілька громадських організацій, серед яких УМГО "Єдине Студентство" та всеукраїнський культурно-просвітницький центр «Нове життя».

"Управління молоді та спорту спільно з молодіжними організаціями розробило спільний календарний план заходів. Одним із проектів цього плану став соціально-екологічно-патріотичний проект, що дозволив об’єднати чотири молодіжні організації навколо проекту, під час якого прибирали територію туристичного об’єкта, навчалися волонтерити та ефективно провели дозвілля. Це – результат взаємодії влади та громади. Ми і надалі будемо співпрацювати з тими організаціями, які займаються організацією дозвілля молоді та виховують справжніх патріотів України та свого краю", - розповів начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман.

Відтак, майже півсотні активістів краю - учні та студенти, тренери та вчителі об’єдналися заради однієї мети – допомогти орендарю середньовічного замку Йосипу Бартошу впорядкувати територію туристично привабливого об’єкту Закарпаття. Окрім звичного прибирання на учасників акції чекали: нічна екскурсія замком зі смолоскипами, майстер-клас із середньовічних танців, примірки середньовічного вбрання та обладунків, стрільба із луку, похід на водоспад Скакало. Кожен учасник проекту отримав від організаторів сувенір та подяку волонтера.

Ладислав Помпель, активіст каже: «Вдячні ГО "Європейська Школа" за добре організовані середньовічні пригоди з соціальної акції по відновленню замку 15 століття - Сент-Міклош! Спостерігаючи за дітьми з ЄШ, ми зрозуміли, що не все втрачено в країні, поки є таке підростаюче покоління».

Ксенія Чернявська, менеджер ГО «Європейська школа» розповіла: «За основну мету проекту ми взяли можливість всіх бажаючих долучитися до відновлення історичної пам’ятки архітектури 15 століття – від учня до студента, від вчителя до викладача, від пересічного громадянина до простого активіста. Радує те, що такі проекти допомагають молоді та підростаючому поколінню усвідомити хоч і мізерний, але такий вагомий вклад в збереження культури рідного краю».

Управління молоді та спорту Закарпатської ОДАОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com