Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородок запрошують на семінари жіночого здоров’я

22 травня 2015 р., 13:15

Як краще розуміти і відчувати своє тіло - про все розкажуть на семінарах

В Ужгороді відбудеться три цікаві семінари: "Стародавні практики йогів" 30 травня; Підготовка до природніх пологів – 30 травня та "Жіночі практики за системою" Вагітон " 31 травня, який проводитиме інструктор Київської школи йоги і керівник системи "Вагітон" Наталі Пахомова. Отримані кошти з семінарів підуть на благодійні цілі.

Перший семінар складається з трьох частин: перша передбачає навчання самомасажу живота, друга - підготовку до природніх пологів, третя - тренінг за системою Вагітон інтимна гімнастика. Теоретичне навчання передбачає отримання інформації про йогівський самомасаж живота показання, протипоказання, ефект, про анатомію м'язового корсету черевної порожнини. Практична частина – це демонстрація основних прийомів для освоєння Удияна бандхи, Наулі, агни сара крії дхауті. Вартість семінару 500гр., тривалість 2.30, до семінару не їсти ситно 2 год.

Після перерви на чай відбудеться бесіда на тему «Підготовка жіночого організму до вагітності та пологах, що потрібно знати кожній жінці» Учасниці дізнаються, як народити природно і без травм тканин; як відновити тіло і вагінальний об’єм після пологів без шкоди для тіла. Так само будуть корисні рекомендації щодо коректного носіння і годування малюка. Вартість бесіди 200 грн.

Упродовж другого дня семінару розглядатимуться такі теми: У чому секрет жіночої практики? Короткий і достатній для розуміння огляд анатомії жіночого тазового дна, що таке система Вагітон. Анатомія м'язового корсету черевної порожнини На рівні фізичного тіла «головним» і видимим результатом є підтримання здорових органів травлення та репродуктивної системи. Посилюючи крово- і лімфовідтік зникають застійні явища в органах черевної порожнини і малого тазу. Гіподинамія, вплив гравітації, сидяча робота, малорухливий спосіб життя сприяють застою венозної крові і лімфи. Виконуючи нескладні вправи з черевною порожниною і тазовим дном, ви вирішуєте безліч питань пов'язаних з вашим здоров'ям. На семінарі навчать, як краще відчувати, усвідомлювати і приймати своє тіло, і помітно підвищити свої відчуття під час занять сексом.

Практична частина: отримання навичок роботи з лазерним тренажером Корнєва. Вартість семінару: 800гр. Частина виручених коштів будуть відправленні на благодійність. Контакти: Альона Гондорчин, 0501502038

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com