Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Нової забудови посеред двору не буде, - прокуратура

22 травня 2015 р., 18:29

Ужгородська феміда стала на захист декількох тисяч мешканців району

Прокуратура міста Ужгорода відстояла у суді права 4500 ужгородців, які стояли перед загрозою втратити двір – суд прийняв рішення у задоволенні позову приватного підприємства «ЗакарпатІнвестбуд» до Ужгородської міської ради та Департаменту міського господарства відмовити.

Нагадаємо, прокуратура вступила у вказаний позов з метою захисту інтересів держави та мешканців будинків №№35,37,39 по вул. 8-го Березня, №№30,32,34 по вул.Можайського, №№3,5,7,9,9а по вул. Генерала Свободи.

Як пояснив прокурор міста Ужгорода Іван Зарева, прокуратурою міста вивчено матеріали справи і встановлено порушення інтересів держави та громадян у сфері регулювання земельних відносин. Позивач-забудовник намагався через суд скасувати рішення сесії міськради про відмову в продовженні оренди землі і визнати договір оренди землі поновленим ще на 5 років до 2018 року та зобов’язати Департамент міського господарства підписати новий договір оренди. Проте, прокуратурою в суді було доведено, що згідно чинного законодавства прийняття рішення про передачу чи відмову у передачі в оренду земельних ділянок комунальної власності міста є виключною компетенцією Ужгородської міської ради.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com