Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Карпатам" вручили заслужене "срібло" (Фото)

24 травня 2015 р., 14:08

Рідні стіни допомогли триразовим чемпіонкам України вибороти срібні нагороди Чемпіонату

Учора, 23 травня, на «Карпати Арені» офіційно завершився чемпіонат України з жіночого гандболу. Чемпіоном стала львівська «Галичанка», ужгородські «Карпати» - другі.

Завершився чемпіонат поєдинком між новоспеченими чемпіонками, «Галичанкою», та «бронзовим» призером Суперліги, херсонською «Дніпрянкою». Перемогли львів’янки - 38:23. Відразу після фінального свистка, почалося офіційне нагородження команд. Дівчатам вручили медалі відповідної проби, а чемпіонкам вручили Кубок. Його «Галичанці» вручив президент гандбольного клубу «Карпати» Олександр Ледида.

«Цей сезон був дуже складний для жіночого сезону. Проте спільними зусиллями зробили все, аби в Україні він продовжував розвиватися. Вітаю «Галичанку», яка так довго йшла до цього звання!».

{g}

На нагородженні були присутні представники всеукраїнської федерації гандболу. Як зазначив член президії Федерації гандболу України Євген Петрушевський, закінчення чемпіонату в Ужгороді – цілком символічне, адже саме наше місто – столиця жіночого гандболу в Україні.